Filter świętuje premierę płyty „The Algorithm”

Siedem lat to w świecie muzyki wieczność, ale na „The Algorithm” Filter dowodzą, że nie stracili siły. Przede wszystkim – grupa startuje z konkretami.

Na płycie znajdujemy bezpardonową wypadkową między zajadliwością industrialu a przebojową siłą rocka.
POSŁUCHAJ SINGLA „THE DROWNING” NA ŻYWO
Amerykanie nzbudowali sobie taki algorytm, który brzmi równie rozstrajająco, co nasz obecny świat. Szczerze? Przy niepokojących doniesieniach z bliska i daleka nowy Filter brzmi jak remedium – napakowane wściekłymi gitarami, wokalami i oczywiście hitami.
Koncert Filter w Polsce odbędzie się 25 marca 2024 roku w Krakowie. Bilety są dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

FILTER (USA) industrial rock, rock alternatywny:
Gdybyście musieli znaleźć ten jeden zespół, którego ikoniczne materiały idealnie sumują muzyczną charakterystykę lat 90., Filter z pewnością byłby dobrym tropem. Za sprawą “Short Bus” czy “Title of Record” grupa wrzuciła do jednego gara wszelkie formy alternatywy kojarzone z ostatnią dekadą XX wieku i bezproblemowo wyłuskała z nich samo złoto. Przepraszamy – wciąż wyciąga, ponieważ projekt z Los Angeles (już jednoosobowy – zawiaduje nim Richard Patrick przy pomocy muzyków sesyjnych) dalej znajduje porozumienie między chłodną motoryką industrialu, melancholią alt-rocka i metalem jako wisienką na torcie. Już wkrótce dostaniemy pierwszy od siedmiu lat album pod tym szyldem i nie możemy się doczekać. Poziom poprzedniego “Crazy Eyes” był bardzo wysoki, więc w przypadku jego następcy nie spodziewamy się niczego innego.

Zagrają:
FILTER (USA) industrial rock, rock alternatywny
Kiedy: 25 marca (poniedziałek) 2024
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *