FROG LEAP – koncert wyprzedany

 

Wszystkich zainteresowanych koncertem Frog Leap w Warszawie, chcielibyśmy poinformować, że został on całkowicie wyprzedany!

Bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Nie będzie można ich zakupić również w dniu koncertu. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie!
   
     
   
   
FROG LEAP (Norwegia) rock, metal:

Kilka miesięcy temu zagrali pierwszy koncert w norweskim Stavanger. Od tamtej pory zespół, który powstał z inicjatywy właściciela Frog Leap Studios, Leo Moracchiolego, zdążył rozgrzać do czerwoności publiczność na Wacken Open Air i zebrać masę pozytywnych recenzji po swoich występach. A zaczęło się od tego, że Leo zaczął publikować na YouTubie covery znanych przebojów na rockowo-metalową modłę. Wielką popularnością cieszyła się zwłaszcza przeróbka „Poker Face” Lady Gagi.

Na żywo Frog Leap to gwarant świetnej zabawy, bo koncerty odbywają się w wesołej atmosferze, a także pokaz wspaniałych umiejętności technicznych. Leo towarzyszą na scenie między innymi muzycy znani z Toska (gitarzysta Rabea Massad), Trendkill (basista Erik Torp), Circus Maximus (perkusista Truls Haugen). Leo śpiewa i gra na gitarze.

http://www.frogleapstudios.com
https://www.facebook.com/FrogLeapStudios

 

Kiedy: 25 kwietnia (czwartek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Organizator: Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *