Strona głowna»Koncerty»Sabat Czarownic 4

Sabat Czarownic 4

sobota, 22 czerwiec 2013 19:00
Sabat Czarownic 4
Fot. Patryk Ptak

Już 22 czerwca, Kielce po raz czwarty będą miały zaszczyt gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Mowa oczywiście o Sabacie Czarownic – imprezie, której klimat scenografią i fabułą nawiązuje do legendarnych sabatów na Łysej Górze w Górach Świętokrzyskich.

Wystąpią: Buda Suflera, Perfect, Dżem, Lombard, Róże Europy, Rafał Brzozowski, Enej, Liber, Sylwia Grzeszczak. Imprezę uświetni Kabaret Skeczów Męczących.

Warto zaznaczyć, że wstęp na koncert jest możliwy  tylko z zaproszeniami rozprowadzanymi przez organizatora imprezy, czyli  Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego.

Powiązane artykuły

 • Artur Rojek

  Kielecki koncert Artura Rojka miał odbyć się 10 listopada w Filharmonii Świętokrzyskiej. Jednak z przyczyn niezależnych od artysty i organizatora termin występu byłego frontmana zespołu Myslovitz w stolicy regionu świętokrzyskiego został przesunięty na 16 kwietnia.

 • Queen Symfonicznie

  Kto nigdy nie nucił utworów: We Are The Champions, We Will Rock You, czy Show Must Go On. Mamy dla wszystkich znakomitą informację. Projekt Queen Symfonicznie ponownie zawita do Kielc. Koncert przypominający utwory brytyjskiej legendy rocka odbędzie się 24 stycznia 2016 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej.

 • The Bastard+Pijacka Banda

  Śledząc koncerty w stolicy województwa świętokrzyskiego, czasami dojść można do wniosku, że Kielce punkiem stoją. Nie inaczej będzie pod koniec roku.

Najbliższe koncerty

Zobacz wszystkie

  BigQueens
 1. BigQueens
   Dokąd
 2. Miasto Nocą
 3. Miasto Nocą
   Hasta La Vista
 4. Folya
 5. Folya
   Wonder
Zobacz listę

Partnerzy

© 2013 www.rockonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie magicGate.pl