Strona głowna»Koncerty»Sabat Czarownic 4

Sabat Czarownic 4

sobota, 22 czerwca 2013 19:00
Sabat Czarownic 4
Fot. Patryk Ptak

Już 22 czerwca, Kielce po raz czwarty będą miały zaszczyt gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Mowa oczywiście o Sabacie Czarownic – imprezie, której klimat scenografią i fabułą nawiązuje do legendarnych sabatów na Łysej Górze w Górach Świętokrzyskich.

Wystąpią: Buda Suflera, Perfect, Dżem, Lombard, Róże Europy, Rafał Brzozowski, Enej, Liber, Sylwia Grzeszczak. Imprezę uświetni Kabaret Skeczów Męczących.

Warto zaznaczyć, że wstęp na koncert jest możliwy  tylko z zaproszeniami rozprowadzanymi przez organizatora imprezy, czyli  Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego.

Powiązane artykuły

 • Happysad

  Są obecnie najważniejszym zespołem z regionu świętokrzyskiego na polskiej scenie rockowej. Happysad, bo o nich mowa, ponownie odwiedzi Kielce w ramach trasy koncertowej Jakby nie było jutra tour. Koncert odbędzie się 23 listopada w klubie studenckim Wspak.

 • Kult + Szylu Pazà & Paul Dabliu

  Widać, że Kazik i jego radosna kompania lubią wracać do stolicy województwa świętokrzyskiego. Tej jesieni, fani warszawskiej grupy po raz kolejny będą mogli usłyszeć Prosto, Arahja, Gdy nie ma dzieci, czy Baranek w najlepszej wersji świata.

 • Kult coraz bliżej. Fani wiedzą z czym to się liczy (zdjęcia)

  Dla niektórych 14 listopada będzie sądnym dniem. Właśnie wtedy do Kielc powróci grupa Kult. Jedna z najlepszych koncertowych kapel w Polsce? Wielu z pewnością powie, że tak.

Najbliższe koncerty

Zobacz wszystkie

  Jelonek
 1. Jelonek
   B.East
 2. Paul Litick
 3. Paul Litick
   Się zmienia
 4. Night Mistress
 5. Night Mistress
   Hand of God
Zobacz listę

Partnerzy

© 2013 www.rockonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie magicGate.pl